Zanurkuj już dziś!

Spróbuj, czym jest nurkowanie, nie zastanawiaj się długo tylko umów się z nami na nurkowanie, ten program zrealizujemy w ciągu jednego dnia. Przeznaczony jest on dla osób, które chcą doświadczyć nurkowania pod bezpośrednim nadzorem instruktora w idealnych warunkach, co pozwala rozwiać ewentualne wątpliwości związane z uprawianiem nurkowania oraz doświadczyć go „na własnej skórze”.

Pod nadzorem profesjonalisty PADI, nowi nurkowie uczą się podstawowych zasad bezpieczeństwa, ubierania sprzętu i pływania pod wodą pod ścisłą kontrolą. Program PADI Discover Scuba Diving może być prowadzony na basenie, wodach basenopodobnych i nawet na wodzie otwartej – gdziekolwiek, gdzie można w stosowny sposób uczyć nurkowania. Po tej próbie niektórzy nurkowie mogą zdecydować się na powtórzenie tego doświadczenia od razu, lub przy innej okazji, czy w innym miejscu nurkowym. Inni mogą zapisać się na kursy nurkowe PADI Scuba Diver czy Open Water Diver.

Czas trwania: 1 dzień (kilka godzin łącznie)
Wymagania: ukończone 10 lat

Sprzęt nurkowy wliczony w cenę!

Uprawnienia: po ukończeniu programu będziesz wiedział jak świetną rzeczą jest nurkowanie nie angażując się w pełne szkolenie.