Programy dla dzieci

Bubblemaker

Program Bubblemaker przeznaczony jest dla dzieci, które ukończyły 8 lat. Przeprowadzony jest w całości na basenie. Składa się z teorii, na której dzieci poznają zasady nurkowania ze sprzętem, poznają zasady bezpieczeństwa podczas nurkowania, po czym pod ścisłym nadzorem instruktora wchodzą w pełnym sprzęcie nurkowym do wody. Zrobienie pierwszego oddechu pod woda to prawdziwa przygoda!!! Cały program trwa około 3 h.

 

Seal Team – Komando Foki

Program PADI Seal Team – Komando Foki – przeznaczony jest dla dzieci od 8 roku życia, chcących bawić się na basenie, jednocześnie wykonując ciekawe „pod.wodne misje”.

Program poprzedzony jest teoria, na której dzieci poznają zasady obsługi sprzętu do nurkowania, oraz uczą się podstawowych zasad bezpieczeństwa. Program składa się z 5 nurkowań. Każde nurkowanie poprzedzone jest zajęciami teoretycznymi, na których dzieci poznają tajniki bezpiecznego nurkowania i omawiane są ćwiczenia, jakie będziemy wykonywać pod wodą

Podczas tego programu dzieci rozwijają swoje umiejętności nurkowe, wykonując podstawowe ćwiczenia nurkowe. Dzieci uczą się doskonałej pływalności, unosząc się pod wodą jak astronauta w przestworzach. Misje przewidziane w ramach programu oparte są właśnie na takich zabawach. Dla dzieci jest to szansa na pełną atrakcji zabawę w basenie, poznawanie nowych przyjaciół i wspólnie z nimi przeżywanie podwodnych przygód. Po zaliczeniu wszystkich pięciu misji wodnych, uczestnik zostaje członkiem komanda Foki.

Jeżeli chcesz sięgnąć po więcej zapraszamy do wzięcia udziału w programie Master Seal Tem – tam czekają Cię już zadania specjalne. Zaliczenie dziesięciu misji uprawnia Cię do posługiwania się tytułem Mistrza Komando Foki. Zapraszamy – przygoda czeka.