Nurkowanie to świetna forma spędzania wolnego czasu. Nie mniej jednak woda nie jest naszym naturalnym środowiskiem, aby pod nią bezpiecznie przebywać musimy nauczyć sie obsługi specjalistycznego sprzętu. Wszystkiego, co potrzebne do bezpiecznego nurkowania nauczysz sie na podstawowym kursie nurkowania Open Water Diver PADI. Oferujemy najwyższej klasy szkolenia nurkowe na wszystkich poziomach zaawansowania.

CO NAS WYRÓŻNIA:

Profesjonalizm.  Wysoki stopień wyszkolenia i duże doświadczenie nurkowe instruktora, prowadzącego zajęcia w naszej szkole.

Bezpieczeństwo: Bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa naszych kursów nurkowych. Nie mieliśmy żadnego wypadku nurkowego, podczas naszych kursów nurkowania.

Gruntowne wyszkolenie przyszłych płetwonurków, na wszystkich poziomach edukacji nurkowej.

Małe grupy. Zajęcia praktyczne na basenie i na wodach otwartych prowadzone są w bardzo małych grupach,  po dwie osoby. Zapewnia to wysoki poziom przyswajania wiedzy i opanowania umiejętności nurkowych. Daje to instruktorowi doskonały nadzór nad kursantami w celu zapewnienia maksymalnego poziomu bezpieczeństwa kursantów.

Elastyczność w dostosowaniu terminów szkolenia do możliwości czasowych kursantów.

W cenie szkolenia zawarte są materiały dydaktyczne.

Opis poszczególnych szkoleneń w zakładkach kursy dla początkujących, kursy dla zaawansowanych, kursy pierwszej pomocy, kursy specjalistyczne.